Horecale

NixPAY on Nixori poolt välja töötatud kaardimaksete autoriseerimise tarkvara. NixPAY moodustab koos Worldline töökindlate kaardimakseterminalidega tervikliku makselahenduse. Makselahendus võib olla nii eraldiseisev kui ka integreeritud kassasüsteemiga. Makselahendus on sertifitseeritud kohalike pankade ja autoriseerimiskeskuste poolt ning vastab PCI organisatsiooni kehtestatud PA-DSS nõuetele.

NixPay makselahenduses on lisaks magnet- ja kiipkaardi maksetele ka hulgaliselt lisavõimalusi, millest osa on järgnevas loetelus:

  • NixPAY WebRepo – tsentraalne raportigeneraator, mis kogub kõikide müügipunktide maksetehingute info ja väljastab koondinformatsiooni, mille abil on raamatupidajal võimalik kontrollida pangamaksete laekumise korrektsust.

Yomani

  • ID-kaart kliendikaardina – terminalidele sisseehitatud ID-kaardilugeja ning NixPAY tarkvara süsteem võimaldavad kasutada ID-kaarte kliendikaardina. Ettevõte ei pea tellima magnetkaarte, tarkvara seadistama või andmeid sisestama. Kliendile tähendab ID-kaardi kasutamine kliendikaardina eelkõige mugavust ning kokkuhoidu.
  • Jootraha – NixPAY pakub jootraha jätmise funktsiooni lihtsa nupule vajutusega.
  • Klienditeeninduse tagasiside – NixPAY tarkvaraga on võimalik läbi viia kliendirahulolu-uuring koheselt peale ostu sooritamist.
  • NFC makse – oste saab sooritada hetkelise mobiiltelefoni või pangakaardi puudutusega vastu makseterminali.

Nixori eesmärgiks on pakkuda oma koostööpartneritele täislahendust ning tagada pidev areng vastavalt turu nõudmistele.

Vajadusel saate alla laadida ka “NixPAY Implementation guide” dokumendi PDF-is, mis kirjeldab NixPAY rakendamist kaupmehe süsteemi vastavalt Payment Card Industry Payment Application Data Security Standard (PCI-DSS) nõuetele.

NixPAY Implementation Guide 01.02.XX
NixPAY Implementation Guide 01.01.XX
NixPAY Implementation Guide 01.00.73