Jaekaubandusele

NixSHOPNixSHOP on spetsiaalne rakendustarkvara, mille abil on võimalik juhtida kaubandusettevõtte põhilisi äriprotsesse. Tegemist on esimese internetipõhise infosüsteemiga, mis sobib nii üksiku kaupluse kui ka kaubandusketi juhtimiseks. Põhimooduliteks on sortiment ja hinnad, ladu, kampaaniad, kliendid.

NixSHOP koondab kõikidest kauplustest detailse tehinguinfo, muutes selle juhtimisinfoks kaupluse ja keskuse tasandile. Raportite moodul annab objektiivse ja lihtsalt käsitletava ülevaate firmas toimuvast, võimaldades tulemuslikumat juhtimist. Keskusesse koondatud täielik müügiinfo annab võimaluse operatiivselt ja objektiivselt hinnata kõikide kaupluste tööd.

kauplusTänu ühtsele infosüsteemile muutub oluliselt lihtsamaks ka püsikliendiinfo haldamine. Kampaaniate edukust on võimalik analüüsida normaalmüükidest eraldi ja võrrelda neid sarnase perioodi normaalmüügiga. Tänu kõikide kassaoperatsioonide salvestamisele kassa elektroonilises kontroll-lindis saab kontrollida iga toimunud sündmust ajas tagasiulatuvalt. Erinevate raportitega on võimalik võrrelda erinevate kassiiride töö korrektsust – vigade arvu, nende iseloomu, tegemise aega ja sagedust. Tänu internetipõhisele süsteemile ei oma mingit tähtsust, kus töötaja asub – tähtis on määratleda tema õigused, millised on tema kohustused ja vastutus. Vastavalt kasutaja profiilile on töötajale kättesaadav just temale vajalik info ning tööd saab teha kõikjal, kus on ligipääs internetile. Loomulikult on võimalik jätkata tööd ka traditsioonilisel viisil – oma igapäevasel töökohal.

NixSHOP-i on võimalik integreerida NixTAG-iga, mis on universaalne hinnasiltide ja hinnaetikettide kujundamise tarkvara, et tagada kliendile korrektne informatsioon. Tarkvara võimaldab kujundada hinnasilte riiulile, vöötkoodiga markeerimise kleebiseid ja suuri reklaamsilte ning need tavalise laserprinteri abil välja trükkida.

NixSHOP on Nixor EE poolt arendatud tarkvara. Esimene NixSHOP juurutati aastal 2001. Toote funktsionaalsuse arendamine toimub tihedas koostöös meie klientidega, kelle vajadusi arvestades saame luua parima töövahendi kaubanduse põhiprotsesside juhtimiseks.