Jaekaubandusele

visualstore_ekraanVisualStore on funktsionaalne tarkvara, mis toetab suure käibekiirusega jaemüügi keskkondade keerukat kassa-, kaupluse- ja keskuse äriprotsesside funktsionaalsust. Lahendus aitab opereerida jaekaupluste müügiprotsesse, reklaamikampaaniaid ja lojaalsusporgramme. VisualStore koosneb erinevatest moodulitest, mida saab järk-järgult juurde lisada lähtuvalt kasutaja vajadusest.

VisualStore-i seadistatavus ja paindlikkus võimaldavad seda kasutada erinevates sektorites:
  • super- ja hüpermarketid;
  • kaubanduskeskused;
  • elektroonikakauplused;
  • DIY-kauplused.

VisualStore on kavandatud korraldama tehinguid nii kiiresti kui võimalik, kindlustades täpse müügi ja lao kontrolli ning pakkudes klienditeenindamise kõrgeimat taset. Lahendus võimaldab nähtavust ja kontrolli äritehingutes alates kassa-, lao- ja hinnakontrollist kuni müügimaja ja kesktaseme. VisualStore on ülesehitatud multistore-lahendusele, mis lubab läbi ühe keskse serveri hallata erinevaid kaupluseid, osakondi, tooteid, hindasid, kampaaniaid, kasutajaid, parameetreid, andmeside import/eksport jne. Süsteem sisaldab endas puutetundlikku disainitööriista, mis lubab kasutajal luua endale sobivaid kasutajaliideseid kõikide kaupluses olevatele seadmetele (kassa, kaalud, iseteenindus, iseskaneerimine jms).

Tarkvara on saadaval inglise, prantsuse, saksa, hispaania, itaalia jpm keeltes ning tänu NLS-toele ja UNICOD-toetusele saab seda lihtsalt tõlkida soovitud keelde. Sellest tulenevalt on võimalik tõlkida tarkvara ka näiteks hiina ja jaapani keelde. Samuti toetab VisualStore mitmekeelset opereerimist ühes ja samas jaekaupluses.

visualstore_skeem_EST

VisualStore-i küljendusprogrammiga saab kaupmees muuta vastavalt oma kujundusele kassadokumente nagu näiteks tšekid, arved, tagastusdokumendid jne. Raportite generaator võimaldab kauplusepõhiste raportite koostamist. Lahendusel on olemas ka paindlik ja reeglitepõhine kampaaniate programm, mille abil saab hallata kliendipõhiseid pakkumisi, lojaalsuspunktisüsteemi, allahindluseid ja teisi kampaaniaid. Kampaania programmi on võimalik kiiresti ja lihtsalt käivitada. Uued kampaaniad jõuavad koheselt kauplustesse suurendades kaupmeeste müügivõimalusi. VisualStore pakub Teile modernse töövahendi ettevõtte iga äriprotsessi kontrollimiseks alates kassast kuni peakontorini. Lahendus on kuluefektiivne ning tagab Teile kiire tasuvuse.