Jaekaubandusele

NixPOS on kassatarkvara programm, mis on asendamatuks töövahendiks kiire teenindusportsessiga jaekauplustele. NixPOS garanteerib teile usaldusväärse töökeskkonna ja müügitehingute detailse fikseerimise, et saaksite ülevaate ja statistika kassatöökohal toimunu kohta ning analüüsida müügitulemusi tervikuna.

NixPOS kassaprogramm on loodud kasutades tänapäevaseid programmeerimise vahendeid, mille abil on lahendatud mitmed keerulised ja suurt ressurssi nõudvad kassa spetsiifilised protsessid. Keerukad püsikliendi allahindluste ja müügikampaaniate kombinatsioonid on parimaks näiteks iseloomustamaks kassatarkvara intelligentsust. Kõikide tehingute täielik salvestamine võimaldab kontroll-lindi abil taasesitada mistahes toimunud kassasündmust.

NixPOS töötab aktiivses Off-Line režiimis, võimaldades teostada kõiki müügioperatsioone sõltumata serverist või võrguühendusest. NixPOS tarkvara on võimalik kasutada nii üksikutes müügipunktides kui ka mõnekümne kassaga supermarketis. Tänu sellisele tarkvara ülesehitusele on võimalik mitut väiksemat kauplust juhtida ühest keskusest, mida võimaldab kaubandustarkvara NixSHOP.

NixPOS kassa riistvara põhikomplekti moodustab:

arvuti

monitor kassiirile

kliendiekraan

kassaklaviatuur

tšekiprinter

skanner

rahasahtel

kaal või kaal-skänner (vajadusel)

Kassa riistvara komplekteeritakse vastavalt müügikoha vajadustele.

NixPOS on Nixor EE poolt arendatud tarkvara. NixPOS kassaprogrammi eelkäija Cascade esimene installatsioon toimus aastal 1998. Koostöös meie klientidega toimub pidev tootearendus vastavalt klientide erisoovidele.