Jaekaubandusele

NixPAY on Nixori poolt välja töötatud kaardimaksete autoriseerimise tarkvara. NixPAY moodustab koos Worldline töökindlate kaardimakseterminalidega tervikliku makselahenduse.

Makselahendus võib olla nii eraldiseisev kui ka integreeritud kassasüsteemiga. Makselahendus on sertifitseeritud kohalike pankade ja autoriseerimiskeskuste poolt ning vastab PCI organisatsiooni kehtestatud PA-DSS nõuetele.

NixPAY

NixPay makselahenduses on lisaks magnet- ja kiipkaardi maksetele ka hulgaliselt lisavõimalusi, millest osa on järgnevas loetelus:

Tsentraalne raportigeneraator, mis kogub kõikide müügipunktide maksetehingute info ja väljastab koondinformatsiooni, mille abil on raamatupidajal võimalik kontrollida pangamaksete laekumise korrektsust.

Terminalidele sisseehitatud ID-kaardilugeja ning NixPAY tarkvara süsteem võimaldavad kasutada ID-kaarte kliendikaardina. Ettevõte ei pea tellima magnetkaarte, tarkvara seadistama või andmeid sisestama.

Kliendile tähendab ID-kaardi kasutamine kliendikaardina eelkõige mugavust ning kokkuhoidu.

NixPay pakub jootraha jätmise funktsiooni lihtsa nupule vajutusega

NixPay tarkvaraga on võimalik läbi viia kliendi rahulolu uuring koheselt peale ostu sooritamist.

Oste saab sooritada hetkelise mobiiltelefoni või pangakaardi puudutusega vastu makseterminali

Nixori eesmärgiks on pakkuda oma koostööpartneritele täislahendust ning tagada pidev areng vastavalt turu nõudmistele.

Vajadusel saate alla laadida ka “NixPAY Implementation guide” dokumendi PDF-is, mis kirjeldab NixPAY rakendamist kaupmehe süsteemi vastavalt Payment Card Industry Payment Application Data Security Standard (PCI-DSS) nõuetele.