Jaekaubandusele

 

videovalve Turvalise töökeskkonna tagamiseks pakume koostöös ISSiga erinevaid turvasüsteeme, mis on omavahel lihtsalt integreeritavad. Meie tootevalikus on videovalve- ja valvesüsteemid.

Videovalve valdkonnas pakume nii tavavideovalvet kui ka komplekset videoanalüütikat ning keskjuhtimissüsteemide väljatöötamist ja juurutamist.

Põhjalik videoanalüütika annab võimaluse läbi videopildi analüüsi tuvastada erinevaid olukordi, objekte, situatsioone ja koguda infot. Valikus on erinevad moodulid nagu kassavalve, auto-, transiidi-, näo- ja liiklusvoogude tuvastusmoodulid.

Meie terviklahendus koosneb turvasüsteemist koos konsultatsiooni-, kavandamise-, seadistus- ja paigaldustöödega. Lähtuvalt ettevõtte vajadustest ja riskifaktoritest integreerime süsteemi, mis tagab ohutuse ja rahulolu.

ISS on maailma juhtiv videovalvelahenduste tootja, pakkudes lahendusi alates tavavideovalvest kuni intellektuaalsete mooduliteni – kassavalve, auto-, transiidi-, näo- ja liiklusvoogude tuvastusmoodulid. Koostöö algus Nixoriga alates 2006. aastast.